Selçuklu mimarisinde sıkça kullanılan, dekoratif taş kaplama , dekoratif doğal tuğlaları, siz müşterilerimiz için yeniden dekore ederek çok daha şık hale getirdik. Sizler için dekoratif Doğal tuğla’nın yanında dekoratif taş, kültür tuğlası, duvar panelleri, el yapımı tuğla ve klinkler tuğla satış ve uygulama hizmetimizde bulunmaktadır. Bursa Taş yapı olarak usta satış ekibimiz ve uygulama ustalarımız ile taş uygulamaları için hizmetinizdeyiz.Dekoratif taş modellerimizi sitemiz üzerinden inceleme fırsatı olduğu gibi aynı zamanda Armutköy’de bulunan satış ve teşhir mağazamızdan da yerinde görebilirsiniz. Son derece profesyonel bir satış politikası ile önce müşteri memnuniyetini en önde tutan kalite ve satış politikamız vardır.

DEKORATİF TAŞ & DEKORATİF TUĞLA KAPLAMA

Bursa Taş Yapı olarak, dekoratif taş modelleri, kültür taşı modelleri, doğal taş modelleri, kültür tuğlası modelleri,dekoratif tuğla modelleri kültür taşı modelleri , taş kaplama modelleri, klinker tuğla, el yapımı tuğladuvar panelleritaş paneltuğla panel modelleri,ahşap panel modelleribeton panel modelleri , dış cephe taş kaplama taş duvar panelleri,taş duvar modellerituğla duvar modellerituğla görünümlü paneller modelleri brüt beton panelile siz müşterilerimizin, talepleri doğrultusunda her türlü proje ve tasarım çözümleri ile hizmetinizdeyiz. 
Aynı zamanda Ürünlerimize ülkemizin her yerinden ulaşabilir, bayilerimizden ürünlerimizi temin edebilirsiniz. Ayrıca, katalog vb. basılı materyaller temin etmek için bizimle de iletişime geçebilirsiniz. Bursa Doğal taş satışında olduğu gibi bahçe düzenleme işlerinde de uzman ekibimiz her zaman sizin yanınızda olmaktadır. En kaliteli işçiliği en iyi fiyattan sizin için uygulamaktadır. Rekabetin çok fazla olduğu bu dönemde firmamız kalite ve fiyat politikasıyla en önde çıkmaktadır. Bu anlamda sizin için en iyi olanı en kaliteli olanı sunmaktadır. Kayrak   taşı modellerimiz patlama taş modellerimiz iel çakıl taşı ve ateş tuğlası olarak da bilinen dekoratif tuğla modellerimize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçrek siz de bu kampanyalarımızdan yararlanın. Bursa doğal taş modellerimiz ve fiyatlarımız  hakkında daha ayrıntılı bilgi için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Armutköy Mahallesi,Terminal Caddesi,Aydınlık Sokak  16200 Osmangazi/Bursa

info@bursatasyapi.com

+90 505 485 87 44

+90 533 348 00 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir