Bursa Dekoratif Tuğla Fiyatları içinde en kaliteli olan ürünlerimizi çok ekonomik fiyattan  satın alabilirsiniz.Bursa Armutköyde bulunan satış ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere en kaliteli dekoratif tuğlalarını en ekonomik fiyattan satışa sunmaktayız.Sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarını kullanarak en kaliteli ürünler hakkında online destek hattımızdan bilgiler alabilirsiniz. Kullanılan yüzeylerde çok güzel dekoratif bir görünüm elde edeceğiniz bu tuğla çeşitleri son derece kaliteli bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Bu anlamda firmamız kaliteye önem verdiği için müşterilerimiz memnuniyetlerini bildirmektedirler. Bursa Dekoratif Tuğla Fiyatları hakkında çok daha fazla bilgiye ulaşmak için hemen bizi arayabilirsiniz. güler yüzlü  ve müşteri memnuniyetini en önde tutan satış politikamızla siz de tanışın Bursa Dekoratif Tuğla Fiyatları içinde en ekonomik çözümleri sizler için sunmaktayız.

Dekoratif Tuğla fiyatlarını araştırıp en son bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.  Firmamız olarak Son dönemleri trend  dekorasyon trendi duvar kaplama panelleri ile dekoratif taş görünümlü, tuğla görünümlü, ahşap görünümlü ve beton görünümlü duvarlara ait tüm dekoratif uygulamalara ulaşabilirsiniz.Firmamızın geniş ürün yelpazesi ve renk seçeneği ile hayallerinizdeki  duvarları gerçeğe dönüştürmektedir.Sizin için  Her türlü mekana  gerek konut gerekse iş yerinize uygulama yapılabilirken kalite ve garantisi ile uzun yıllar mekanlarınız canlı kalacaktır.

Dekoratif duvar kaplama paneli vidalama yöntemi ile uygulandığı için harç ve yapıştırıcı gibi malzemelere gerek kalmamaktadır. Bundan dolayı paneller duvarlarınıza asla zarar vermeyecek tarzda uygulamalar yapılmaktadır. Kuru ya da ıslak her duvara uygulanabilirken, ergonomikliği ile de oval ve tavan gibi yüzeylere uygulanabilme özelliklerine sahiptirler. İstediğiniz  her renkte  size özel olarak üretilir ve renk değişimi yapılabilme özelliklerine de sahiptirler.. Ayrıca fiber duvar paneli, alev yürümez özelliğine sahiptir, gönül rahatlığı ile kullanılabilir. UV ışınlarına karşı dayanıklıdır,bundan dolayı  renklerde herhangi bir solma gerçekleşmez. Firmamızdaki ve satışa sunduğumuz Duvar panelleri suya dayanıklıdır ve su geçirmez özelliklere sahiptir. Kesinlikle sağlığa zararsızdır.  Gönül rahatlığı ile ev ve iş yerlerinizde sağlığınız bozulmadan kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Armutköy Mahallesi,Terminal Caddesi,Aydınlık Sokak  16200 Osmangazi/Bursa

info@bursatasyapi.com

+90 505 485 87 44

+90 533 348 00 99

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir