Dekoratif Tuğla Fiyatları Bursa’da çok değişik fiyatlarda bulunmaktadır. Tam olarak dekoratif tuğla fiyatıyla birlikte tuğlanın çeşitine göre farklılıklar göstermektedir. Yıllardan beri Bursa’da dekoratif tuğla satışı yapmaktayız. Bursa’nın Armutköy  semtindeki satış ofisimize sizleri bekleriz. Birbirinden güzel çok çeşitli dekoratif tuğla çeşitlerini reyonlarımızda görebilirsiniz. Sitemizde resmi olmayan pek çok dekoratif taş ve dekoratif tuğla çeşitlerini yerinde görmek isterseniz  hemen bizi arayabilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacağınız bir alış veriş olacaktır. Sadece dekoratif tuğla satışı değil başta patlama taş denilen çok değişik dekoratif mahiyette taşları da yerinde görme imkanına sahipsiniz. Sitemizdeki iletişim telefonlarından bize ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel harika pek çok dekoratif tuğla çeşitlerini  daha önceki yazılarımızda sitemizde tanıtmıştık. 

Sitemizdeki  patlama taşlar ateş tuğlaları dekoratif tuğlalar başta olmak üzere şömine ve fırın çeşitlerimizi de yerinde görebilirsiniz. Tamamen orijinal maddeden üretilmiş gayet nostalji ve çok şık duran modellerimizi yakından görebilirsiniz. Bunun için isterseniz telefon üzerinden isterseniz de Armutköydeki satış ofisimizden modellerimizi görme imkanına sahipsiniz. Aşağıda yazılı telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz. kesinlikle memnun kalacağınız bir alış veriş yapacaksınız. Haydi şimdi aşağıdaki numaramızı arayarak tüm modeller ve Dekoratif tuğla fiyatları  hakkında bilgiye ulaşın.

Kültür tuğlaları genel olarak  beton yüzeylere  ve sıvalı olan yüzeylereuygulandığında son derece güzel sonuçlar alınabilmektedir. . Bunun için yüzeyin temizlenmiş olmasına son derece dikkat etmek gerekmektedir.

Dekoratif tuğla çeşitlerinden olan  kültür tuğlaları ile evinize , iş yerinize  şık ve doğal görüntü elde edeceğinizden son derece memnun kalacaksınız.Çeşit olarak  barok tuğla, antik tuğla, harman tuğla, sedir tuğla gibi farklı ürün gruplarının hepsini satış ofisimize gelerek görme imkanına sahipsiniz.

Dekoratif tuğla çeşitleriyle kültür tuğlası gibi  , tuğla kaplama işçiliği de göz önünde bulundurularak   dış cephe tuğla kaplama uygulamaları  gibi dekoratif tam bir sanat işçiliği sergilenmektedir. Ayrıca iç cephe tuğla kaplama model ve renk çeşitlerini yine sitemiz üzerinden fiyat öğrenebilirsiniz. Sizin  talepleriniz  doğrultusunda  pek çok projede çok başarılı sonuçlar almış bulunmaktayız.Dekoratif tuğla fiyatlarımız son derece ekonomiktir.Hemen bizi arayın.

 

Armutköy Mahallesi,Terminal Caddesi,Aydınlık Sokak  16200 Osmangazi/Bursa

info@bursatasyapi.com

+90 505 485 87 44

+90 533 348 00 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir