Bursa Dekoratif Tuğla çeşitlerimize sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.Ayrıca taş döşeme çeşitleri ile ilgili sorularınıza uzmanlarımız tarafından da cevap bulabilirsiniz. Ateş Tuğlaları dekoratif taş tuğla   modelleri ile ilgili pek çok çeşit sitemiz ürünler bölümünde sergilenmektedir. ,

TAŞ KAPLAMA

Bu alanda alternatif taş modellerimizi inceleyebilirsiniz. Birbirinden güzel taş kaplama modelleri ile beğeneceğinizi umduğumuz fiyat bakımından da gayet ekonomik alternatifler sunmaktayız.Taş kaplama duvarlarda çok şık durmaktadır.

TAŞ MOZAİK MODELLERİ

Taş mozaik modellerimizi de yakından inceleyebilirsiniz. Mozaik olarak kullanım alanı çok geniş olması ve ekonomik olarak gayet ucuz bir fiyatla dekorasyon amaçlı çok kullanımlı alanlarınızda tercih edebilirsiniz.

TAŞ PATLATMA

Taş patlatması ya da parlatma taş modelleriyle de yine çok iddialıyız. sitemizin ürünler bölümünden patlatma taş çeşitlerini yakından inceleyebilirsiniz. Her biri birbirinden güzel modellerimize  hayran kalacaksınız. İstediğiniz bir taç  çeşiti var ise hemen sizin için temin edebiliriz. Stoklarımız patlatma taş çeşitleriyle dolu olup isteye göre istediğiniz miktarda taş temini gerçekleştirilmektedir.

TRAVERTEN FİYATI

Traverten taş fiyatlarımız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. son derece ekonomik çözümler sunmaktayız. Hemen bizi arayın. Ya da Armutköy’deki satış ofisimizi ziyaret edip yerinde taş çeşitlerimizi görebilirsiniz.

 TRAVERTEN ÖLÇÜLERİ

İstediğiniz ölçüde travelten taşları sizin kullanımınıza sunmaktayız. standart ebatların yanı sıra istediğiniz ebatlarda da taş temini yapmaktayız.

TRAVERTEN TAŞ: Kullanımı ve dekorasyon açısından son derece şık bir görüntüye sahip olması traverten taşı ön plana çıkarmaktadır. Modellerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Traverten taş kaplama fiyatları gayet ekonomik olarak firmamızdan temin edebilirsiniz.

TRAVERTEN TAŞI ÖLÇÜLERİ

Standart ebatlarda olduğu gibi isteğe göre de ebatlar mevcuttur. Traverten taşı dokorasyon malzemesi olarak çok fazla tercih edilmekte olan bir taş çeşitidir.

 TRAVERTENLER NE RENK OLUR

Sitemizdeki modelleri incelediğinizde birbirinden güzel traverten taş modeleri ve renkleriyle karşılaşacaksınız.

UCUZ PATLATMA TAŞ

İddialı olduğumuz bir alan da ucuzluk. Hem kaliteyi hem de ekonomik olmasını tercih eden müşterilerimiz arasına siz de katılın.

YAPAY TRAVERTEN TASI FİYAT: Size bir telefon kadar yakınız. Hemen bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir