Bursa Kültür Tuğlası çeşitlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel modellerimizle siz Bursa halkına yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Bursa Kültür Tuğlası çeşitlerinde sitemizde gördüğünüz çeşitlerin dışında Armutköy’deki satış ofisimizde de bol miktarda çeşitlerimiz mevcuttur. Bu anlamda pek çok Kültür tuğlası,Ateş Tuğlası Dekoratif Tuğlaların çeşitlerine ulaşmanız mümkündür. Çok kolay bir şekilde  Kültür tuğlaları pek çok yüzeye uygulanabilmektedir.

Öncelikle Kültür tuğlası çalışmaları yapılacak alanın metre kare cinsinden çok iyi bir şekilde hesaplanması gerekmektedir. En boy çarpımının ardından kültür tuğlası uygulaması yapılacak alan tespit edilir. Yüzeyin çok iyi bir şekilde temizlenerek düzleştirilmesi gerekmektedir.

Kültür tuğlaları beton ve sıvalı olan yüzeylere çok rahat bir şekilde uygulanabilmektedir. Çok fazla bir çabaya gerek kalmadan direkt olarak beton ve sıvalı yüzeylere Kültür tuğlası uygulamaları yapmak mümkündür.

Dekoratif tuğla ürünümüz olan kültür tuğlaları ile  şık ve doğal görüntüsü  her zaman duvarlarınıza yeni bir hava katacaktır, barok tuğla, antik tuğla, harman tuğla, sedir tuğla çeşitleri olmak üzere dört farklı ürün grubumuz ile pek çok  da  renk seçeneğimiz bulunmaktadır.

Dekoratif tuğlakültür tuğlası gibi çeşitlerle , tuğla kaplama işçiliği dış cephe tuğla kaplama uygulamaları iç cephe tuğla kaplama model ve renk çeşitleri  ile siz değerli Bursalı müşterilerimizin, talepleri doğrultusunda  her zaman her türlü proje ve tasarım modelleri  ile hizmetinizdeyiz.

Bize aşağıdaki iletişim bilgileriyle irtibata geçebilirsiniz. Bursa Armutköyde bukunan satış ofisimize sizleri bekleriz. Kültür tuğlası ateş tuğlası dekoratif tuğla olarak bilinen ve adlandırılan modeller ile de sizlere en iyi en yeni en kaliteli modelleri sunuyoruz. Hemen bizi arayın ve cazip fiyatlarımızdan siz de yararlanın.Dekoratif duvar kaplama panellerimiz ile ,doğal  taş görünümlü, kültür tuğla görünümlü ve ayrıca  beton görünümlü ve  de ahşap görünümlü olarak dört ana kategoride sizlere en güzel modellerimizi göstermek isteriz.Evinizin  duvarlarına şık ve modern bir görünüm katmak isteyen müşterilerimizin tercihi her zaman Bursa Taş Yapı  olmuştur. Hemen iletişime geçerek çok cazip fiyatlarımızdan siz de yararlanabilirsiniz.

Armutköy Mahallesi,Terminal Caddesi,Aydınlık Sokak  16200 Osmangazi/Bursa

info@bursatasyapi.com

+90 505 485 87 44

+90 533 348 00 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir