Bursa Kayrak Taşı çeşitleri hakkında en kapsamlı bilgi alabileceğiniz  web sitesindesiniz. Yıllardan beri Bursa’da dekoratif taş sektöründe hizmet veren öncü bir firma olarak çalışmaktayız. Kayrak taşı ile ilgili çeşitli görsellere ve kayrak taşı hakkındaki bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Kayrak taşı dekoratif özelliği ile pek çok alanda kullanılmaktadır. Taşın yapısı itibariyle çok zarif dekoratif oluşu pek çok sektörde kullanım alanına sahip olmuştur. Bursa Kayrak Taşı çeşitlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Kayrak taşı modellerinin pek çoğunu ürünler bölümündeki galerimizden inceleyebileceğiniz gibi bizimle iletişime geçerek de öğrenebilirsiniz.

KAYRAK TAŞI FİYATLARI

Kayrak taşı pek ok dekoratif taç çeşiti göz önünde bulundurulduğunda çok daha ekonomik bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Aşağıdaki iletişim kanallarını kullanarak kayrak taşı fiyatları ve çeşitleri hakkında bizden bilgi edinebilirsiniz.

Kayrak Taşı, aynı zamanda  bahçe içi sert zeminde döşeme taşı olarak da , yol otoyol kenarı  kullanım alanında kaldırım taşı görevinde çokça tercih edilir. Kayrak Taşı, kullanımı kolay olması açısından , görünüşü son derece şık olup mimari dekorasyon ürünlerinden birisi olarak kullanılmaktadır.. Kayrak Taşı, Gri, Sarı, Siyah, kırmızı Yeşil vb renklerde üretimimiz mevcuttur.

Kayrak Taşı : ( Kayağan Taşı ) Kayrak, Yol kaldırım park bahçe vb alanda sert zemin döşeme taşı duvar işlerinde kaplama taşı şekliyle sarı siyah kırmızı gri renkleriyle kullanılır. Sağlıklı, uzun ömürlüdür.

Kesme Kayrak Taşı Özellikleri: Kesme kayrak taşı ebat olarak 30*30 – 40*40 – 20*40 cm  süsleme yada peyzaj işlerinde çokça tercih edilmektedir.Ayrıca bahçe içi mekanlarda da  süsleme taşı olarak kullanılır.  Kayrak Taşı pek çok projede kullanılmaktadır. Kayrak Taşının  tercih edilmesindeki en büyük özelliklerinden fiyatının her bütçeye son derece uygun olmasıdır. Kesme Kayrak Taşı çeşitleri havuz kenarlarında kullanıldığı gibi , yol yapımında dekoratif bir görüntü verir. Ayrıca kaldırım, iç mekan süslemelerinde de , kolon kaplamalarında ve ayrıca  duvar kaplama gibi dekorasyon elemanı olarak çokça tercih edilir. Doğal ebatta çıkarılan kayrak taşları , üretim tesisinde işlenerek  Kesme Ebatlı Kayrak şekline dönüştürülür.   Kaplama Taşı modeliyle kullanıldığında ise kayrak taşı yapıştırma harçla duvarın bina su basmanına karşı  tek tek dizilir yada fileli şekliyle uygulama alanına sahiptir.

Armutköy Mahallesi,Terminal Caddesi,Aydınlık Sokak  16200 Osmangazi/Bursa

info@bursatasyapi.com

+90 505 485 87 44

+90 533 348 00 99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir